Росіяни збільшили присутність носіїв ракет у морі й обстріляли причал острова Зміїний

Російські загарбники на світанку у четвер, 7 липня, завдали ракетних ударів по Одеській області та острову Зміїний. Про це повідомило Оперативне командування «Південь».

Ворог двічі атакував Одещину. Удар двома ракетами вночі прийшовся на 2 сільськогосподарських ангари. В одному з них зберігалось близько 35 тонн зерна. А на світанку, під час авіаційного обльоту та розвідки Зміїного, острів атаковано двома ракетами повітряного базування. Суттєво пошкоджено причал”, — ідеться в ранковому зведенні ОК «Південь».

Незважаючи на ранкові удари, воїни ЗСУ висадилися на острові і встановили український прапор з написом: «Пам’ятай, «русский военный корабль», острів Зміїний — це Україна!», і підписом начальника Одеської ОВА Максима Марченка.

Росіяни збільшили присутність носіїв ракет у морі й обстріляли причал острова Зміїний
Фото: t.me/Bratchuk_Sergey

За даними Оперативного командування «Південь», корабельне угруповання Чорноморського флоту РФ збільшилося до 5 ракетних кораблів та 2 підводних човнів, що несуть разом 48 ракет «Калібр». У морі перебуває також 1 великий десантний корабель (ВДК). Порівняно з попередньою добою кількість носіїв «Калібрів» у морі збільшилася наполовину.

А значить, загроза ракетних атак залишається, морська десантна операція — мало вірогідна, але не скасована”, — зазначили в ОК «Південь».

З початку липня російські окупанти постійно тримають у морі значні сили, що налічують 30-40 крилатих ракет морського базування, продовжуючи зберігати ракетну загрозу актуальною.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *