Росіяни використовують Бердянський порт для завезення військової техніки

Росія почала використовувати морський порт в окупованому Бердянську, щоб завозити військову техніку для наступу на українські міста.

Про це ідеться в сюжетах на каналах російських пропагандистів.

До порту зайшов великий десантний корабель «Орськ» із вантажем бронетранспортерів на борту. Їх розвантажують із допомогою портових кранів.

Водночас, як стало відомо «Портам України», працівники порту відмовилися розвантажувати російську техніку, і росіянам довелося залучати завезений персонал.

15 березня п’ять торгових суден, які з перших днів збройної агресії Росії проти України перебували біля причалів Бердянського морського порту, вийшли з вантажем зерна до країн-отримувачів. За даними сервісу Marine Traffic, станом на ранок понеділка, 21 березня, вони перебувають на рейді в Азовському морі біля входу до Керченської протоки.

Також біля входу до Керченської протоки перебувають захоплені росіянами в Бердянському морському порту судна днопоглиблювального флоту АМПУ.

Наприкінці лютого російські війська окупували місто Бердянськ.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

1Комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *