Росіяни намагаються відновити роботу двох портів на Херсонщині для вивезення краденого зерна

Російські загарбники планують відновити роботу Херсонського і Скадовського морських портів на окупованій території для вивезення краденого врожаю. Про це повідомив очільник Херсонської обласної військової адміністрації Геннадій Лагута, в «Медіацентрі Україна — Укрінформ».

Окупанти намагаються відновити роботу портів Херсон та Скадовськ. Думають про те, як будуть вивозити продукцію Херсонщини, яка годувала Європу. По дорозі на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» потік машин, які завантажені краденими продуктами, просто безкінечний. Всі продукти вивозять до окупованого Криму”, — сказав Лагута.

За його словами, росіяни поки що вивозять минулорічний врожай.

Що буде з новим врожаєм — будемо бачити”, — наголосив очільник Херсонської ОВА.

Раніше російська окупаційна «адміністрація» Херсона призначила нового «директора» Херсонського морського порту і заявила про намір відновити роботу порту і перевалку вантажів. Куди саме ходитимуть судна — не повідомляється, оскільки вихід до моря з порту пролягає через Дніпровський лиман і місто Очаків на підконтрольній Україні території.

На початку травня Міністерство інфраструктури видало наказ про закриття морських портів Бердянськ, Маріуполь, Скадовськ та Херсон, які розташовано на окупованих Росією територіях Запорізької, Донецької та Херсонської областей, до відновлення над ними контролю.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *