Росія значно скоротила експорт нафти з чорноморських і азовських портів у липні — Клименко

Росія у липні 2022 року вперше за чотири місяці значно скоротила морський експорт сирої нафти з портів Чорного та Азовського морів. Про це повідомив керівник Моніторингової групи Інституту Чорноморських стратегічних досліджень та головний редактор порталу BlackSeaNews Андрій Клименко.

Якщо в червні він склав близько 4,3 млн тонн, то в липні близько 3,35 млн тонн. Скорочення склало 22.4%, або 960 тис тонн. Цікаво, що це скорочення відбулося порівну — за рахунок як країн ЄС, так і інших країн», — написав Клименко у Facebook.

При цьому скорочення експорту сирої нафти до країн ЄС спостерігається вже другий місяць поспіль, а скорочення експорту до інших країн — вперше з квітня 2022 року.

Інфографіка: blackseanews.net

Повна версія дослідження щодо російського морського експорту нафти і нафтопродуктів з Чорноморсько-Азовського регіону у липні буде опублікована пізніше.

За даними Інституту Чорноморських стратегічних досліджень, експорт сирої нафти з російських портів у Чорному та Азовському морях у травні 2022 року збільшився порівняно з квітнем на 28,3% — до 10,975 млн тонн. 

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”.Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *