Росія намагається використовувати Грузію як канал контрабанди підсанкційних товарів

Росіяни налагоджують канал контрабанди підсанкційних товарів через територію Грузії. Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує про це на сторінці ГУР МО в Facebook.

“Через введення міжнародних санкцій РФ позбулась можливості постачання великої номенклатури товарів військового, подвійного та цивільного призначення. Щоб обійти санкції російські агенти налагоджують канали контрабанди, які проходять, зокрема, територією Грузії. При цьому, представники грузинських спецслужб отримали вказівку від політичного керівництва не перешкоджати діяльності контрабандистів – повідомляється на сторінці військової розвідки.

Також розглядається можливість відновлення авіасполучення між Грузією та РФ. Нагадаємо, що 3 квітня прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, що його країна не буде вводити економічні санкції проти Росії, оскільки це нібито суперечить “національним інтересам” Грузії та її народу.

В четвер, 3 березня 2022 року Іраклій Гарібашвілі поставив підпис під заявкою країни на вступ до Євросоюзу, після того, як 1 березня це зробила Україна, яка продовжує війну із Росією.

У серпні 2008 року Росія вдерлася в Грузію з суші, моря, повітря і в кіберпростір і здійснила повномасштабну військову агресію проти Грузії. 9 з 12 регіонів Грузії стали об’єктами бомбардувань російської авіації; російські стратегічні бомбардувальники і військова авіація обстріляли понад 30 міст і сіл, в тому числі Тбілісі та Кутаїсі: сотні мирних жителів і військовослужбовців були вбиті й поранені; тисячі місцевих жителів приєдналися до півмільйона вимушено переселених осіб і біженців, вигнаних під час попередніх хвиль етнічних чисток; 53 грузинських селищ в регіоні Цхінвалі/Південній Осетії та околицях були повністю зруйновані; 35 000 будинків, що належать етнічним грузинам, були навмисно спалені та зруйновані. Кремль визнати так звану “незалежність” неподільних регіонів Грузії Абхазії та регіону Цхінвалі/Південної Осетії.

Розвідці відомо про ще один канал постачання до РФ товарів військового призначення – Східною Азією. Через нього до країни-окупанта поставляються запчастини для техніки, електроніка та оптичні прилади.

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *