Російський балкер «Матрос Позиніч» став під навантаження зерном в окупованому Севастополі

Російський балкер «Матрос Позиніч» зайшов у п’ятницю, 1 липня, до Севастопольської бухти і пришвартувався біля зернового термінала для завантаження краденим українським зерном, пише «Крим.Реалії».

Вранці біля причалу зернового термінала «Авліта», де відбувається завантаження вивезеного з окупованих територій Півдня України зерна, не було пришвартованих суден.

Близько опівдня балкер стояв на північному заході від входу в Севастопольську бухту, чекаючи на дозвіл на захід. Офіційно російське міністерство оборони ще до 24 лютого закрило судноплавство для цивільних суден уздовж усього західного узбережжя Криму.

Близько 14:00 балкер пройшов бонові ворота на вході в бухту і близько 14:30 за допомогою трьох портових буксирів пришвартувався біля зернового термінала «Авліта» в Доковій бухті, яка є одним із відгалужень великої Севастопольської бухти. Назву балкера «Матрос Позиніч» можна було прочитати на носі та кормі судна.

Російський балкер «Матрос Позынич» став під навантаження зерном в окупованому Севастополі
Фото: ua.krymr.com

Раніше супутники Planet Labs неодноразово фіксували довгі колони зерновозів, що тяглися з тимчасово окупованих територій материкової України у бік Криму. Далі зерно вантажать на судна в севастопольському терміналі «Авліта».

Тільки за травень та початок червня за допомогою супутникових знімків Planet Labs було виявлене прибуття до морського порту Севастополь щонайменше 12 вантажних суден. Серед них встановлені суховантажі – російські «Матрос Позиніч», «Матрос Кошка», «Михаил Нєнашев», сирійські балкери Finikia і Souria.

Одне із суден, згідно із супутниковим знімком, після виходу із Севастополя було помічено в сирійському порту міста Латакія, де з нього розвантажували українське зерно.

Продукція, що вантажиться в порту Севастополя, належить Україні – стверджують у Міністерстві аграрної політики та продовольства. Незаконне вивезення Росією українського зерна через окупований Крим до третіх країн розслідує українська прокуратура.

Українська влада звинувачує Росію у викраденні українського зерна на окупованих територіях. Росія це заперечує.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *