Російські загарбники відбирають у фермерів мільйони тонн нового врожаю — Мінагропрод

Російські окупанти позбавляють українських фермерів на тимчасово окупованих територіях урожаю нового сезону, загальний обсяг вилученої сільгосппродукції може обчислюватись мільйонами тонн. Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський, повідомляє прес-служба Мінагропроду.

Потрібно порівняти деякі цифри. Минулого року на територіях, які на сьогодні окуповані, урожай загалом був близько 20 млн тонн зернових та олійних культур. Ці регіони традиційно мали багато озимих пшениці та ячменю, які вони одними з перших збирали в Україні влітку. Це означає, що обсяги зловживань по новому врожаю обраховуються там мільйонами тонн. Це злочини різного характеру, але в будь-якому випадку — викрадення”, — зазначив Сольський.

Міністр наголосив, що окупанти по-мародерські вилучають збіжжя.

Ідеться про грабіж, розбій, шахрайство та примус. Зараз налагоджений бізнес високого рівня посадовцями-силовиками Росії з залученням колаборантів”, — розповів він.

Першими під «приціл» окупантів, за його словами, потрапляють фермери з найбільш активною політичною позицією та підтримкою Української держави, а також ті, хто відмовляється перереєстровувати діяльність та співпрацювати з окупаційною владою.

У травні Міністерство закордонних справ попередило країни-споживачі, що партії зерна, які продає Росія, можуть частково або повністю містити вкрадене зерно, здобуте мародерством російських військових в Україні.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *