«Рисоіл Термінал» планує збудувати додатковий майданчик відстою вантажівок у порту Чорноморськ

ТОВ «СП Рисоіл Термінал» у морському порту Чорноморськ має намір облаштувати додатковий спеціальний паркувальний майданчик задля покращення ситуації з паркуванням вантажівок у порту і чекає на позитивну відповідь Чорноморської міської ради. Про це повідомила прес-служба групи Risoil.

За словами генерального директора групи терміналів Risoil Євгена Садового, належна організація приймання вантажів автомобільним транспортом є важливою не лише з точки зору виробничої діяльності.

У нас є спеціальний майданчик для відстоювання автотранспорту, але цього недостатньо. Ще на початку вересня минулого року термінал направив звернення з проханням надати в оренду земельну ділянку. Адже ми прагнемо створити комфортні умови для всіх учасників процесу”, — наголосив Євген Садовий під час наради в Одеській облдержадміністрації у четвер, 17 лютого.

До того ж «Рисоіл Термінал» буде розширювати свою діяльність, що гарантує створення нових робочих місць і збільшення податків до бюджету.

Враховуючи такі перспективи, заступник голови Одеської ОДА Олег Муратов наголосив: міській раді слід детально проаналізувати надані звернення.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

ТОВ «СП Рисоіл Термінал» є портовим оператором морського порту Чорноморськ, оперує причалами №1, 3, 5, 6, 10-12. Управляє терміналом з перевалки наливних та зернових вантажів. Термінал здійснює перевалку харчових наливних вантажів із 2001 року. Відкриття зернового комплексу відбулося у 2016 році.

Термінал у 2020 році збільшив перевалку порівняно з 2019 роком на 4,3% — до 2,334 млн тонн.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *