Risoil спростувала участь у конкурсі з концесії в Ізмаїльському порту

Група компаній Risoil не має наразі наміру брати участь у конкурсі щодо концесії майнового комплексу ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт». Про це повідомила прес-служба Risoil.

У медіа шириться інформація про те, що група компаній Risoil планує брати участь у конкурсі щодо концесії ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт». Наразі це не відповідає дійсності. До того ж статті з цією інформацією супроводжуються вигадками, упередженими оцінками та маніпуляціями”, — вказала прес-служба.

В Risoil зауважили, що скільки до них не зверталися за коментарем по цій темі, це може свідчити про замовний характер публікацій.

Раніше і зараз, публічно і чесно ми говоримо про свої плани, успіхи та проблемні питання. Того, про що йдеться у цих «новинах», серед них немає”, — наголосили у групі компаній.

Зауважимо, що наразі також і український уряд не заявляв про намір виставляти майновий комплекс ДП «ІЗМ МТП» на концесійний конкурс.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *