РФ під приводом «антитерористичної операції» «закрила» українські води в Чорному морі

ВМС Російської Федерації (РФ) закрили район у північно-західній частині Чорного моря, начебто, для контртерористичної операції. Про це повідомила прес-служба Державної прикордонної служби.

Перебування кораблів і суден в даному районі буде розцінюватися, як терористична загроза”, — йдеться в повідомленні, яке російські ВМС поширюють відкритими каналами безпеки судноплавства.

Ці кораблі РФ протизаконно вимагають від суден під прапорами різних держав, які рухаються з Одеси, Дунаю в напрямку Босфору, а також у зустрічному — до портів України — зупинятися.

В Держприкордонслужбі наголосили, що на північному заході Чорного моря узбережжя і територіальні води є українськими, а не російськими.

В прикордонній службі повідомили також, що вночі у суботу, 26 лютого, ворожий дрон атакував корабель Морської охорони «Григорій Куроп’ятніков». Згодом безпілотник був збитий на підльоті до Чорноморська, а корабель продовжив службу. Крім цього, вранці прикордонники Ізмаїльського загону спостерігали активність ворожих дронів. Безпілотні літальні апарати агресора з висоти близько 1 км розвідували узбережжя Чорного моря та ріки Дунай.

З початку відкритого вторгнення в Україну Росія влучила щонайменше у три цивільні судна у Чорному морі.

Кабінет міністрів з 25 лютого на період воєнного стану встановив третій рівень охорони у морських портах.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *