Пропозиція Білорусі возити українське зерно до портів на Балтиці є пасткою — президент Литви

Білорусь готова дозволити транзит українського збіжжя через свою територію для експорту з портів у Литві. Про це ідеться у повідомленні речника Генсека ООН Стефана Дюжарріка.

Наприкінці минулого тижня дня Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш прийняв заступника міністра закордонних справ Білорусі Юрія Амбразевича.

Білоруський дипломат поінформував керівника ООН про те, що його країна «без жодних попередніх умов погодиться на транзит українських зернових». Він також повторив прохання свого уряду щодо можливості експорту власних мінеральних добрив, які нині підпадають під дію санкцій.

Водночас президент Литви Гітанас Науседа вважає пропозицію Білорусі експортувати українське зерно пасткою та спробою уникнути санкцій, та закликав не приставати на цю пропозицію.

Пропозиція Білорусі транспортувати українське зерно через свою територію до Литви — це чергова спроба уникнути санкцій. Українське зерно вже перевозиться через Польщу та інші країни до балтійських портів”, — написав Науседа у Twitter.

За його словами, пропозиція Білорусі транспортувати зерно через своєю територією є пасткою.

Це пастка. Давайте не будемо в неї потрапляти”, — наголосив литовський лідер.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

1Комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *