Прохід гирлом Бистре обмежено через підрив лоцманського катера

Прохід каналом гирла Бистре суднового ходу Дунай—Чорне море обмежено після того, як у ньому підірвався на невідомому вибуховому пристрої лоцманський катер. Про це повідомило Оперативне командування «Південь».

В дунайському гирлі Бистре у результаті зіткнення з невідомомим вибуховим пристроєм отримав пробоїну лоцманський катер. Екіпаж евакуйовано малим катером Морської охорони. Постраждалих немає, обставини події уточнюються. Прохід гирлом Бистре тимчасово обмежено”, — ідеться у зведенні ОК «Південь» у неділю, 31 липня.

Оновлено 17:50: В ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) повідомили, що підрив лоцманського катера «Орлик» філії «Дельта-лоцман» стався поза маршрутом руху торгових суден каналом.

Сьогодні, 31 липня, неподалік дунайського гирла Бистре отримав пробоїну лоцманський катер «Орлик» філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ». Катер під час виконання лоцманського рейсу поза маршрутом руху суден зіткнувся з вибуховим пристроєм. Зі слів членів екіпажу катера, це була не морська міна, а інший вибуховий пристрій. Наразі точний тип боєприпасу додатково визначається спеціалістами”, — ідеться у повідомленні.

Внаслідок вибуху утворилась пробоїна в кормовій частині нижче ватерлінії, катер винесло поза межі морського каналу гирла Бистрого з боку Чорного моря, де він й зупинився. На допомогу екіпажу у боротьбі за живучість було негайно спрямовано катер Морської пошуково-рятувальної служби. У зв’язку із стрімким надходженням води у пошкоджений лоцманський катер, екіпаж евакуйовано малим катером Морської охорони Державної прикордонної служби України.

Постраждалих немає, обставини події уточнюються. Прохід гирлом Бистре для суден тимчасово обмежено”, — поінформували в АМПУ.

Гирло Бистре, яке з’єднує судноплавним каналом Кілійське гирло з Чорним морем, відкрилося для торговельного флоту на початку липня, після звільнення острова Зміїний та встановлення контролю над прибережною ділянкою акваторії у цій частині Чорного моря.

В середині липня ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) оголосило про намір виконати днопоглиблення у каналі гирла Бистре суднового ходу Дунай—Чорне море, через який на даний час можуть проходити судна з осадкою не більше 3,9 метра.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *