Продовольча безпека світу залежить від безперебійності роботи зернового коридору — гендиректор Risoil Ukraine

Від продовження постачань в рамках Ініціативи щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів залежить продовольча безпека світу. Про це заявив генеральний компанії Risoil Ukraine Дмитро Мінов, повідомляє прес-служба Risoil.

До повномасштабної війни 90% продукції, якою ми торгуємо, відправлялось до Африки та Азії. Якщо коридор закриється під час сезону активних закупівель, там настане голод”, — зауважив Мінов.

Торгова компанія Risoil Ukraine не зупиняла свою роботу ані на день. На 24 лютого команда мала величезну відкриту позицію по всіх товарних категоріях та розпочаті проєкти з вкладеними інвестиціями.

Після російського військового вторгнення і блокування українських портів у Чорному морі компанія оперативно переорієнтувалася на нових покупців, використовуючи для цього Дунай, та розпочала вивезення машинами та баржами у Болгарію та Румунію для подальшої переробки та продажу. Це було непросте завдання: нові базиси постачання, умови роботи, контрагенти, спекулятивна логістика внутрішніх та зовнішніх операторів тощо.

Ми залучили додаткове фінансування для підтримки роботи та додали трейд олійних культур на Європу, що дозволило «на моменті» пом’якшити негативний фінансовий ефект від реалізації довоєнних товарних стоків”, — повідомив гендиректор Risoil Ukraine.

Запуск у серпні та реалізація Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування довели її надважливість для компанії та продовольчої безпеки світу.

Якщо пряма пропозиція з нашої країни буде недостатньою у країнах Африки та Азії, то ціни на зерно суттєво зростуть. Щоб запобігти цьому та голоду там відповідно, зерновий коридор має працювати далі та безперебійно”, — заявив Мінов.

За його словами, ВВП країни, десятки галузей української економіки пов’язані з ефективним функціонуванням експорту агропродукції — напряму чи опосередковано.

Мінов нагадав, що зерновий коридор також балансує ринок фрахту, що дає можливість більше заробляти українському фермеру, а отже — надію на наступну посівну.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *