Працівники держстивідора ММТП отримають зарплату за квітень. Але не всі

Працівники ДП «Маріупольський морський торговельний порт» (ММТП), які вийшли на зв’язок з адміністрацією підприємства, зможуть отримати заробітну плату за квітень 2022 року, незважаючи на те, що його територія окупована російськими військами, і воно не працює. Про це ідеться у розпорядженні директора ДП «ММТП» Ігоря Барського, яке оприлюднила прес-служба держстивідора.

За квітень 2022 року виплачувати час простою з розрахунку не нижче двох третин окладу тільки працівникам, які вийшли на зв’язок з адміністрацією порту за допомогою електронних засобів зв’язку, соціальних мереж, телефонного зв’язку тощо та надали відповідну інформацію. Керівнику групи обліку робочого часу забезпечити табельний облік робочого часу працівників, з якими немає зв’язку, кодом «НЗ» («відсутність з нез’ясованих причин»). Після з’ясування обставин та виявлення, що причини були поважні, скоригувати табель кодом «І» («інші причини неявки»)”, — ідеться в документі.

Зазначається, що портовики, які були мобілізовані або добровільно пішли на військову службу, повинні передати адміністрації порту підтверджуючу інформацію.

Крім того, враховуючи умови воєнного стану, будуть зупинені всі виплати, передбачені колективним договором.

Працівники держстивідора ММТП отримають зарплату за квітень. Але не всі
Фото: facebook.com/marport.offpage

Раніше директор ДП «ММТП» Ігор Барський розповів, що підприємство після початку відкритого вторгнення Росії в Україну продовжує виплачувати зарплати працівникам. Зокрема, 28 лютого працівникам ММТП була виплачена зарплата за лютий. Ще один платіж вдалося зробити 21 березня, наступний планувався 11-12 квітня.

24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про початок вторгнення до України. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об’єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Російські окупаційні війська продовжують піддавати обстрілам Маріупольський морський порт. Так, 7 квітня в порту обстріляли криголам «Капітан Білоусов», на якому перебуває цивільний екіпаж. Внаслідок обстрілу одна людина загинула, ще кількох було поранено. Крім того, 4 квітня в порту внаслідок обстрілу зайнялося та почало тонути суховантажне судно Azburg (прапор — Домініканська Республіка). Крім того, російські окупаційні війська захоплюють у заручники і вивозять моряків з вантажних суден, які перебувають у порту.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *