Порт Яншань був найефективнішим у 2022 році за версією Світового банку та S&P

Світовий банк та S&P Global Market Intelligence опублікували останній Глобальний індекс ефективності контейнерних портів (CPPI) за 2022 рік, який включає 348 портів у всьому світі. Згідно з CPPI, найпродуктивнішим з них став китайський порт Яншань, пише SeaNews.

На другому рядку рейтингу Салала (Оман), третє місце посів порт Халіфа (ОАЕ), четверте у порту Танжер Мед (Марокко).

Порти в Латинській Америці у 2022 році покращили свої показники. Так, порт Картахена (Колумбія) посів п’яте місце в рейтингу, а порт Посор’я (Еквадор) — 19 рядок.

У Південно-Східній Азії порт Танджунг-Пелепас (Малайзія) цього року піднявся на шосте місце, в’єтнамський порт Цай-Меп — на 12, а Сінгапур — на 18.

Порт Альхесірас (Іспанія) займає 16 місце і є портом із найвищим рейтингом у Європі.

Лідерами з продуктивності у Північній Америці стали порти Вілмінгтон та Вірджинія (44 та 52 місце відповідно).

Порт Бербера (Сомалі), який посів 144 місце, став портом з найвищим рейтингом в країнах Африки.

Підвищення ефективності роботи портів необхідне для забезпечення зростання та розвитку Африки, які є життєво важливими воротами для торгівлі та комерції. Їхня ефективна робота є ключовим фактором, що визначає, чи зможе Африка реалізувати свій економічний потенціал”, — прокоментував провідний економіст із транспорту Світового банку Мартін Хамфріс.

CPPI — це порівняльний індекс продуктивності світових контейнерних портів, який ранжує порти світу за оцінкою часу, проведеного суднами в портах для завершення своєї роботи. Індекс призначений для виявлення прогалин та можливостей для покращення, які принесуть користь зацікавленим сторонам у світовій торгівлі, від судноплавних ліній, портових операторів до національних урядів та споживачів.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *