Порт у Китаї обмежив приймання контейнерів

Порт Яньтянь (Китай) через завантаженість причалів обмежив приймання експортних контейнерів.

Як повідомляє Seatrade Maritime News, з 21 січня завантажені контейнери прийматимуть лише через 4 дні після прибуття судна.

Повідомляється, що ситуація із завантаженістю порту не змінилася протягом останніх двох тижнів, судна відхиляються від розкладу в середньому на 170 годин, а коефіцієнт прибуття суден вчасно становить 20%. За даними Yantian International Container Terminal, контейнерні термінали вже близькі до повного завантаження.

Порт Яньтянь щодня обробляє 12 тис. контейнерів, що є для нього звичайною середньодобовою нормою.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

За даними аналітиків, терміни доставки контейнерів зросли за час пандемії COVID-19 приблизно удвічі.

Глобальний попит на контейнерні перевезення у жовтні 2021 року зменшився порівняно з аналогічним періодом минулого року на 2,1% — до 15,1 млн TEU, за даними статистичного сервісу Container Trade Statistics (CTS). Обсяг ринку у жовтні, як і раніше, перевищував рівень «допандемічного» 2019 року, однак відрив скоротився до 3,6% порівняно з 6,7% за підсумками першого півріччя.

Показник надійності розкладу глобальних контейнерних перевезень збільшився у вересні 2021 року на 0,6 процентного пункту порівняно з показником серпня — до 34%. Наприкінці вересня у чергах на підходах до портів у всьому світі простоювали 427 контейнерних суден загальною місткістю 2,914 млн TEU.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *