Порт Сінгапур почне масово використовувати дрони для постачання припасів на судна

У морському порту Сінгапур з’явиться платформа для безпілотних літальних апаратів, які будуть доставляти необхідне спорядження та провізію на судна в акваторії країни, пише Splash 24/7.

Конкурс пропозицій (CFP) оголосять пізніше цього року. CFP виступатиме в якості орієнтира для державних установ і приватних компаній у розробці концепції експлуатації безпілотних літальних апаратів, яка б відповідала робочому середовищу Сінгапуру як завантаженого порту-хабу.

Пробні постачання припасів на судна дронами у Сінгапурі відбуваються вже досить давно. У 2020 році F-drones стала першою компанією, яка отримала дозвіл від Управління цивільної авіації Сінгапуру використовувати безпілотники для забезпечення суден за межами прямої видимості. Впровадити стартап для свого флоту вирішила також компанія Eastern Pacific Shipping.

Адміністрація порту Сінгапур спільно з розробником інфраструктури передової повітряної мобільності (AAM) та оператором безпілотників Skyports погодилися і надалі розвивати портову інфраструктуру країни.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *