Порт Антверпен-Брюгге почав моніторити акваторію дронами

Бельгійський порт Антверпен-Брюгге перший у світі почав розгорнув мережу автономних дронів для спостереження за територією та інфраструктурою. Про це повідомила адміністрація об’єднаного порту.

Безпілотники доповнять мережу камер і датчиків, які надають гігабайти цифрових даних про діяльність порту, та забезпечать адміністрацію картиною того, що відбувається на об’єкті, в режимі реального часу. Щоденні польоти дронів сприятимуть управлінню причалами, моніторингу, перевіркам інфраструктури, виявленню розливів нафти та плавучих відходів, а також підтримуватимуть партнерів із безпеки під час інцидентів.

Шість автономних дронів щоденно здійснюватимуть 18 польотів, охоплюючи 120 квадратних кілометрів території порту. Польотами керуватимуть дистанційно з командно-диспетчерського центру порту.

В адміністрації заявили, що Антверпен-Брюгге став першим портом у світі, який реалізує польоти дронів за межами прямої видимості (BVLOS) такого масштабу в складному промисловому середовищі. На відміну від польотів VLOS (Visual Line Of Sight), вони відбуватимуться поза полем зору оператора безпілотників. Безпека дронів для польотів над величезною територією була схвалена бельгійськими та європейськими авіаційними органами.

Проект розгортання мережі D-Hive drone-in-a-box запускається в партнерстві з DroneMatrix, SkeyDrone і Proximus. Три компанії отримали зелене світло на запуск мережі безпілотників у березні 2023 року.

У квітні 2022 року муніципалітети Антверпена і Зебрюгге підписали угоду акціонерів об’єднаної портової компанії про злиття портів, які тепер працюють під спільною назвою Port of Antwerp-Bruges. Об’єднаний порт повинен стати найбільшим ро-ро портом Європи і може перевершити Роттердам за тоннажем перевалки контейнерів.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *