Польща створить “сухий порт” для українського агроекспорту

Польща працює над створенням на кордоні з Україною “сухого порту” з метою збільшення пропускної можливості для експорту української аграрної продукції. Про це повідомляє “Економічна правда”.

Польща наразі працює над створенням “Сухого порту” на кордоні з метою збільшення пропускної спроможності перевезень для експорту української агропродукції, зокрема до третіх країн”, – заявив міністр сільського господарства Польщі Генрік Ковальчик під час онлайн-зустрічі з міністром аграрної політики та продовольства України Миколою Сольським.

Сторони також обговорили умови взаємної сертифікації продукції тваринного походження на ринки обох країн та нотифікацій по експортним вантажам задля пришвидшення проходження відповідних процедур на кордоні та транспортування.

Раніше єврокомісар із питань сільського господарства Януш Войцеховський анонсував створення Європейською комісією спеціальних торгових маршрутів між Польщею та Україною, що спростять перевезення сільськогосподарської продукції.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *