Поліція викрила махінації із землею в порту «Чорноморськ» на 25 млн грн

Національна поліція викрила махінації із землею в акваторії морського порту Чорноморськ на майже 25 млн грн, причетні до них колишні топ-посадовці отримали підозри. Про це повідомила прес-служба Нацполіції.

Серед підозрюваних: колишній голова Чорноморської міської ради, колишній заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів — перший заступник голови Державного агентства водних ресурсів, колишній заступник начальника районного відділу Держгеокадастру у Дніпропетровській області та колишній начальник відділу Держводагентства.

Встановлено, що службові особи розробили злочинну схему щодо виведення із державної власності земельної ділянки, що знаходиться в акваторії Чорноморського порту. Всупереч чинному законодавству та без відповідного погодження з Кабміном фігуранти надали дозвіл та затвердили проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,9 га в акваторії Сухого лиману. В подальшому цю земельну ділянку незаконно передали товариству в довгострокову оренду під будівництво об’єктів. Внаслідок незаконного відчуження земельної ділянки державі завдано збитків на суму майже 25 млн грн”, — вказали у Нацполіції.

У ході слідства правоохоронці провели ряд санкціонованих обшуків за місцями мешкання та роботи фігурантів і вилучили матеріали, що підтверджують протизаконну діяльність службових осіб.

На підставі зібраних доказів чотирьом учасникам злочинної схеми повідомили підозри. Вирішується питання про обрання запобіжних заходів підозрюваним. Також проводяться заходи щодо відшкодування завданих державі збитків.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *