Погана погода завадила вивести черговий балкер зерновим коридором з України — СКЦ

Через погану погоду у четвер, 11 серпня, судно з українським зерном не змогло вийти з порту Чорноморськ в рамках «Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів». Про це повідомили у Міністерстві оборони Туреччини, яка є одним з учасників Спільного координаційного центру (СКЦ).

Судно, яке планувало сьогодні вийти з порту Чорноморськ із вантажем зерна, не змогло почати рейс через погану погоду та стан моря”, — ідеться у повідомленні.

Міноборони Туреччини поінформувало також, що до України від протоки Босфор вирушили два судна, які 10 серпня пройшли перевірку СКЦ.

Згідно з даними Marine Traffic, балкер Petrel S (прапор — Ліберія) прямує до порту Чорноморськ, а балкер Brave Commander (прапор — Ліван) — до порту «Південний».

10 серпня морський порт Чорноморськ прийняв друге судно в рамках «Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів Одеса, Чорноморськ і «Південний». Першим судном став балкер Fulmar S, який зайшов також у порт Чорноморськ 7 серпня.

У липні представники України, Туреччини та ООН підписали у Стамбулі «Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів», яка покликана частково розблокувати українські морські порти Одеса, Чорноморськ і «Південний» для експорту зерна та добрив. Аналогічну угоду підписано між Туреччиною, ООН та Росією.

У рамках реалізації домовленостей із портів Одеса, Чорноморськ і «Південний» вийшли вже 12 суден, які вивезли понад 370 тис. тонн агропродукції до семи країн світу.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *