Південний ГЗК відвантажує залізорудний концентрат залізницею замість моря

Південний гірничо-збагачувальний комбінат (ПівдГЗК, Дніпропетровська область) переналаштувався на роботу в умовах воєнного часу і повністю виконує план березня щодо випуску залізорудного концентрату.

Як повідомила пресслужба ПівдГЗК, виробничі потужності підприємства забезпечені електроенергією, паливно-мастильними та витратними матеріалами. Постачання необхідних для виробництва товарно-матеріальних цінностей поступово відновлюється.

Стабільно працює рудоуправління ПівдГЗК. 16 березня в кар’єрі був проведений контрольований масовий вибух — перший з початку війни. Обсяг підготовленої до екскавації гірничої маси становить 350 тис. кубометрів.

Залізорудний концентрат, що виробляється, ПівдГЗК відвантажує залізницею до Європи. Тим часом відправлення товарної продукції до Азії та Північної Африки припинено у зв’язку з блокадою Чорного моря військовим флотом Росії.

Південний гірничо-збагачувальний комбінат є одним з основних виробників залізорудної сировини в Україні — концентрату. Видобуває та збагачує бідні залізисті кварцити з отриманням залізорудного концентрату. Сировинну базу комбінату складають кварцити Скелеватського родовища, розташованого у центральній частині Криворізького залізорудного басейну.

ПівдГЗК контролюють група «Метінвест» та компанія Lanebrook Ltd.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *