PGNiG отримала першу доставку ЗПГ із США зафрахтованим танкером

ЗПГ-танкер Maran Gas Apolonia, зафрахтований польською енергетичною компанією PGNiG, доставив першу партію понад 65 тис. тонн зрідженого природного газу (ЗПГ) з експортного заводу-терміналу Calcasieu Pass у Луїзіані, що належить Venture Global (США), на термінал з регазифікації в польському порту Свіноуйсьце. Про це повідомляє Offshore Energy.

Вантаж на борту збудованого в 2014 році газовоза Maran Gas Apolonia грецької компанії Maran Gas, також є першим постачанням, здійсненим зафрахтованим PGNiG танкером-газовозом.

Поки що ми закуповували ЗПГ лише з наданим транспортом. Тепер ми також можемо купувати газ безпосередньо з терміналів зрідження за договорами безкоштовного перевезення. Це, безумовно, розширює наші можливості щодо забезпечення обсягів зрідженого газу”, — наголосила президент правління PGNiG Івона Ваксмундзка-Олейнічак.

Нещодавно PGNiG підтвердила, що зафрахтувала три вже побудовані ЗПГ-танкери та чотири ЗПГ-танкери, які перебувають у процесі добудови, для доставки своїх контрактних обсягів із США.

З наступного року PGNiG почне отримувати 1,5 млн тонн ЗПГ на рік або 2 млрд кубометрів природного газу з терміналу компанії Venture Global — Calcasieu Pass за довгостроковим контрактом.

PGNiG також має довгострокову угоду з Venture Global про отримання 4 млн тонн ЗПГ на рік або близько 5,3 млрд кубометрів природного газу з терміналу зі зрідження Plaquemines у Луїзіані.

У березні PGNiG законтрактувала у США суднову партію ЗПГ для постачання до українського кордону для американсько-української компанії Energy Resources of Ukraine (ERU).

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *