Першу заарештовану супер яхту російського олігарха продали за майже $37 млн

Заарештовану в Гібралтарі яхту Axioma (прапор — Мальта) російського олігарха Дмитра Пумп’янського продали на аукціоні за $37,5 млн та передали новому власнику, пише місцеве видання Gibraltar Chronicle.

Судно стало першим із вилучених у російських бізнесменів активів, які продали після арешту.

Аукціон, на який подали заявки 63 покупці, відбувся ще 23 серпня, але для оформлення угоди знадобився цілий місяць. Остаточно її підписали лише 27 вересня.

Особу нового власника 72-метрової яхти не розкривають. Відомо лише, що судно вже звільнили з-під арешту.

Яхта Axioma збудована у 2013 році компанією Dunya Yachts. Воно має на борту шість розкішних гостьових кают, басейн, 3D-кінотеатр, тренажерну залу, джакузі та повністю обладнаний спа-салон.

Axioma була затримана в березні на заморській території Великої Британії на вимогу банку JPMorgan у межах позову про стягнення боргу: компанія Pyrene Investments, що управляє судном, була винна американському банку €20,5 млн. Кредит був наданий їй у грудні 2021 року, акціонером Pyrene Investments була компанія Furdberg Holing, яка на той момент належала Пумп’янському. Бізнесмен також був поручителем із кредиту.

Після того як Пумп’янський потрапив під санкції Євросоюзу та Великої Британії у перші тижні російського вторгнення разом із дружиною та сином, його рахунки були заблоковані.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *