Перший у Нігерії глибоководний порт розпочав роботу

У Нігерії розпочав роботу перший повністю автоматизований глибоководний порт Lekki Deep Sea Port, повідомляє Seatrade Maritime.

Будівництво найбільшого в Західній Африці порту, що розташований за 40 км від міста Лагос, коштувало $1,6 млрд. Це спільний проект урядів Нігерії та штату Лагос, власника вільної зони Лагоса сінгапурської компанії Tolarams Group та китайської China Harbour Engineering Company (CHEC).

CHEC збудувала Lekki Deep Sea Port у рамках китайської стратегії «Один пояс, один шлях». Після завершення будівництва вона офіційно передала порт Нігерії, але зберегла за собою 52,5% акцій керуючої компанії.

Lekki Deep Sea Port розташований на площі понад 90 га й обладнаний причальними кранами Super Post-Panamax, його пропускна спроможність становить 2,7 млн TEU на рік.

Після завершення останньої стадії будівництва в порту працюватиме термінал для наливних вантажів з трьома додатковими причалами, здатний приймати судна дедвейтом до 160 тис. тонн, а також термінал з перевалки сухих вантажів із пропускною здатністю 4 млн тонн на рік.

Уряд Нігерії планує загалом планувати побудувати шість глибоководних портів.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *