Перший контейнерний караван УДП повернеться до Ізмаїльського порту з Констанци

Перший контейнерний караван повинен наприкінці цього тижня прибути по Дунаю до порту Ізмаїл в Одеській області після перевантаження в порту Констанца (Румунія). Про це повідомила прес-служба ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» (УДП).

Перший контейнерний караван у складі самохідного судна «Капітан Ширков» та п’яти барж загальною місткістю 300 TEU був сформований в Ізмаїлі наприкінці травня.

На даний час розвантажувальні роботи у Констанці завершені. Караван вже частково (180 TEU) завантажений імпортним вантажем. Сподіваємось в кінці наступного тижня зустрічати наші судна в Ізмаїлі”, — повідомили в УДП.

Поки чорноморські порти України заблоковані російським військовим флотом, судноплавство здійснюється через річку Дунай. В УДП зазначають, що контейнерний напрям — це можливість використовувати флот більш ефективно. Адже каравани з зерном, як правило, змушені здійснювати зворотні переходи в баласті. Водночас контейнерні перевезення можуть бути затребувані як для експортних операцій, так і для імпортних.

Ми починали контейнерні перевезення з невеликих обсягів, у квітні-травні частка експортних вантажів в рази перевищувала імпорт. Але нам вдалось знайти баланс, зацікавити фрахтувальників, сформувати потрібні обсяги вантажу в обох напрямках. Наша ідея сформувати контейнерний караван спрацювала, попит на контейнерні перевезення буде зростати — ми це вже відчуваємо”, — зазначив в.о. генерального директора ПрАТ «УДП» Дмитро Москаленко.

Перший контейнерний караван УДП повернеться до Ізмаїльського порту з Констанци
Фото: udp.one

Читайте також: «Усі зусилля УДП будуть направлені на якісний супровід експорту, незалежно від обсягів». Інтерв’ю в.о. гендиректора УДП Дмитра Москаленка

ПрАТ «УДП» здійснює річкові вантажоперевезення по Дунаю та морські вантажоперевезення. До складу вантажного річкового флоту входять 75 самохідних та 245 несамохідних суден. Морський вантажний флот представлений сімома суднами дедвейтом 3,3-4 тис. тонн (шість суховантажів типу «Ізмаїл» та один танкер «Десна»). Основу вантажів складає металургійна сировина, що постачається до придунайських країн. Річковий пасажирський флот компанії представлений теплоходами «Молдавія», «Україна», «Дніпро» та «Волга».

Флот УДП у 2021 році збільшив перевезення вантажів порівняно з 2020 роком на 3,8% — до 1,37 млн тонн. У тому числі, перевезення річковим флотом УДП минулого року зменшилися на 0,9% — до 1,08 млн тонн.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *