Перше судно з українським зерном прибуло в Африку за програмою ООН

Перше суховантажне судно із зерном для Африки з розблокованих українських портів у Чорному морі прибуло до порту Джибуті. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.

На борту балкера Brave Commander (прапор — Ліберія), зафрахтованого Світовою продовольчою програмою ООН (World Food Programme, WFP), перебувають 23 тис. тонн пшениці, яка після розвантаження буде доправлена споживачам в Ефіопії.

Від моменту підписання «зернової ініціативи» ми розуміли глобальну продовольчу відповідальність України перед світом, особливо перед тими країнами Африки та Азії, що знаходяться в стані гуманітарної катастрофи. Саме тому у тісній співпраці з ООН ми уже відправили два судна з понад 50 тис. тонн агропродукції для допомоги населенню Ефіопії та Ємену. Ми, зі свого боку, забезпечуємо максимально швидкий та ефективний процес прийому, завантаження та відправлення цих суден. Для нас такі перевезення є беззаперечним пріоритетом”, — наголосив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Балкер Brave Commander, зафрахтований WFP для перевезення продовольства в Ефіопію, прибув до морського порту «Південний» 12 серпня. Після завантаження на нього 23 тис. тонн пшениці на терміналі Neptune, 16 серпня судно відправилося до Африки.

30 серпня з порту «Південний» вирушило друге судно, зафрахтоване WFP. На борту балкера Karteria 37,5 тис. тонн пшениці для потреб населення Ємену.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

1Комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *