Перша партія російських добрив вирушила з порту в Нідерландах до Африки

Перша партія 20 тис. тонн російських добрив вирушила з порту Тернезен у Нідерландах на судні MV Greenwich (прапор — Велика Британія) до Малаві через Мозамбік. Про це повідомляє прес-служба ООН.

ООН вітає пожертву 260 тис. тонн добрив, що зберігаються в європейських портах та на складах, від виробників із Росії. Це послужить полегшенню гуманітарних потреб та запобіганню катастрофічних втрат урожаю в Африці, де нині триває посівний сезон”, — заявив речник генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррик.

Партія добрив вирушила у вівторок, 29 листопада, на судні, що було зафрахтоване Всесвітньою продовольчою програмою ООН (WFP). Це перша із серії постачань добрив, призначених для країн африканського континенту.

В ООН пояснюють, що ця ініціатива з надання добрив є частиною домовленостей, підписаних у Стамбулі 22 липня.

Після початку російської військової агресії щодо України у морських портах Євросоюзу накопичилося 300 тис. тонн російських добрив через санкції щодо суден і вантажів з Росії. У вересні президент Росії Владімір Путін заявляв про готовність безкоштовно передати їх до країн, що розвиваються.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *