Парк «розумних» контейнерів збільшиться у 8 разів в найближчу п’ятирічку — Drewry

Глобальний парк «розумних» контейнерів до 2026 року збільшиться у 8 разів — до 8,7 млн одиниць, що становитиме 25% світового контейнерного парку. Такий прогноз озвучило консалтингове агентство Drewry, передає Container News.

Через постійні збої в ланцюжку постачань відправники вантажу стають все більш схильні контролювати свої вантажі, тому, як очікується, впровадження смарт-контейнерів прискориться”, — зазначають у Drewry.

За прогнозами агентства, кількість «розумних» контейнерів зростатиме за рахунок сухих: наразі інтелектуальними системами оснащено поки що 0,3 % їхнього світового парку.

За оцінками Drewry, до кінця 2021 року інтелектуальними технологіями було оснащено близько 3,6% світового контейнерного парку. Зараз більшою частиною ними обладнані реф- та мультимодальні контейнери — 33% та 40% сумарного парку кожного типу відповідно.

Раніше Hapag-Lloyd заявив про намір до 2023 року обладнати весь свій контейнерний парк пристроями стеження в режимі реального часу за допомогою технології Hapag-Lloyd LIVE.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *