Оператор порту Гданськ підписав контракт на будівництво третього глибоководного контейнерного терміналу

Оператор контейнерних терміналів у порту Гданськ — DCT Gdansk підписав контракт на будівництво третього глибоководного контейнерного терміналу, який отримає назву Baltic Hub 3. Про це повідомила прес-служба компанії.

Тендер виграв консорціум у складі Budimex S.A. (Польща) та Dredging International NV (дочірня компанія DEME, Бельгія).

У рамках проекту, який передбачає інвестицію 2 млрд злотих (близько €470 млн), передбачено створення причальної стінки довжиною 717 метрів з глибиною 17,5 метра та тилового майданчика площею 36,5 га, а також купівлю 7 нових причальних перевантажувачів, здатних обробляти найбільші з існуючих контейнеровозів, та 20 напівавтоматичних рейкових козлових кранів із дистанційним керуванням.

Розпочати роботи заплановано у вересні 2022 року, після завершення курортного сезону. У комерційну експлуатацію новий термінал планується запустити до середини 2024 року, повне завершення проекту передбачається у другому кварталі 2025 року.

На першому етапі новий термінал дозволить збільшити пропускну здатність DCT Gdansk на 1,7 млн TEU — до 4,5 млн TEU на рік.

Повна реалізація проекту повинна зробити Гданськ одним із найбільших контейнерних портів Європи за пропускною здатністю.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *