ООН зафрахтувала перше судно для вивезення російських добрив до Африки

ООН зафрахтувала перше судно для транспортування російських добрив до країн Африки. Про це розповів директор Всесвітньої продовольчої програми ООН (World Food Programme — WFP) Девід Бізлі, повідомляє Port News.

Це перше з багатьох суден, які перевозитимуть критично важливі постачання російських добрив до країн Африки”, — сказав Бізлі.

На сайті ООН уточнюється, що першу партію обсягом 20 тис. тонн буде відвантажено на зафрахтоване судно вже наступного тижня і вирушить із Нідерландів 21 листопада. Кінцевий пункт призначення — Малаві.

Це добриво важливе, особливо для фермерів на африканському континенті, де швидко наближається закриття посівного сезону. Брак добрив у цей посівний сезон вплине на майбутні врожаї, потенційно погіршивши і без того жахливу статистику голоду на континенті”, — вважають в ООН.

Росія стверджує, що санкції, запроваджені після початку повномасштабної війни проти України, ускладнюють російським трейдерам зерна і добрив обробку платежів і доступ до суден, страхування і портів. Водночас, у США та ЄС неодноразово наголошували, що продовольство не підпадає під дію санкцій.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *