Ініціатива ООН щодо експорту російського аміаку через порт «Південний»: в МЗС пообіцяли розібратися

Україна розбиратиметься в деталях ініціативи ООН щодо відновлення роботи аміакопроводу Тольятті—Одеса і не ухвалюватиме жодного рішення, яке суперечило б інтересам країни. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає «Укрінформ».

Україна не ініціювала ці переговори. Це ініціатива ООН. Будемо розбиратися в деталях, про що саме йдеться, про що саме піклується Організація Об’єднаних Націй, і будемо вирішувати відповідно. Але, безумовно, що жодні рішення, які б суперечили національним інтересам України, і безпековим інтересам України зокрема, ми ухвалювати не будемо. Ані у зв’язку з цією ініціативою ООН, ані у зв’язку з будь-якими іншими переговорами”, — наголосив міністр.

Напередодні у західних ЗМІ з’явилася інформація про те, що ООН тисне на Україну та Росію з метою відновити роботу аміакопроводу Тольятті—Одеса для експорту російського аміаку через морський порт «Південний» і далі Чорним морем у рамках «зернової ініціативи».

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *