OOCL почала перехід на електронні коносаменти

Судноплавна компанія Orient Overseas Container Line (OOCL) розпочала перехід на електронні коносаменти (eBL).

Як повідомила прес-служба компанії, очікується, що переведення коносаментів в електронну форму збільшить ефективність глобальних ланцюжків поставок та скоротити негативний вплив на екологію у перерахунку на кожне перевезення.

Рішення eBL, яке впроваджує OOCL, розроблене постачальником цифрових рішень IQAX Limited та базується на блокчейн-платформі Global Shipping Business Network(GSBN). Технологія дозволяє всім задіяним сторонам отримувати інформацію про статус процесу в режимі реального часу, забезпечує захист, автентичність, точність та можливість відстеження даних.

Учасники процесу перевезення — вантажовласники, перевізники, експедитори, банки — можуть не лише випускати коносаменти онлайн, але й керувати ними, передавати права, вносити зміни до статусу, переглядати історію подій.

Впровадження електронних коносаментів привносить революційні зміни в бізнес-операції. Перехід від процесу фізичної публікації та збору паперових документів до нової ери eBL підвищить безпеку та точність, зменшить невизначеності та затримки в ланцюжках постачань, а також дозволить контролювати витрати”, — наголосили в OOCL.

OOCL зі штаб-квартирою в Гонконгу є однією з найбільших у світі інтегрованих міжнародних контейнерних транспортних і логістичних компаній із понад 125 офісами в більш ніж 100 великих містах у Європі, Америці, Африці, Середземномор’ї, на Індійському субконтиненті, Близькому Сході та в Австралії і Новій Зеландії.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *