ONE розробляє «розумні» контейнери з технологією від Sony

Японська контейнерна судноплавна компанія Ocean Network Express (ONE) співпрацюватиме з Sony Network Communications Europe щодо розробки інтелектуального рішення для створення «розумних» контейнерів. Про це повідомила прес-служба ONE.

Технологія буде використовуватися для відстеження контейнерів у ланцюжку постачань, щоб отримати більше інформації про контейнерний парк ONE. Ці дані дозволять краще бачити рух контейнерів та швидше приймати рішення і більш ефективно переміщувати контейнери на флоті з 205 суден.

ONE зазначає, що його клієнти отримають доступ до оперативних оновлень протягом усього шляху доставки. Технологія «розумних контейнерів» також надасть більш надійні дані про доставку для зацікавлених сторін.

Разом із Sony ми створюємо майбутнє контейнерних перевезень. Це майбутнє, у якому ми маємо доступ до інформації, необхідної для того, щоб запропонувати нашим клієнтам вищу якість послуг і створити новий стандарт досконалості процесів. Наша спільна місія спрямована на те, щоб розширити межі наших можливостей за допомогою інноваційних логістичних технологій”, — наголосив керуючий директор ONE з продуктів і мережі Хірокі Цуджі.

Інформація в режимі реального часу, отримана для флоту ONE, дозволить їй ще більше оптимізувати свій транспортний бізнес і, таким чином, покращити обслуговування клієнтів.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *