Ворог завдав удару по терміналу міжнародного трейдера у Миколаївському порту

Російські окупаційні війська у середу, 22 червня, завдали масованого ракетного удару по промисловій і портовій інфраструктурі та житловим районам Миколаєва.

Яке повідомив міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич, загалом по місту було випущено сім ракет. Внаслідок влучання однієї з них виникла пожежа на території приватного підприємства в Миколаївському порту, де зберігалась соняшникова олія.

За даними Головного управління ДСНС у Миколаївській області, площа пожежі на терміналі склала 300 квадратних метрів. До її ліквідації були залучені 83 вогнеборці, 24 одиниці основної та спеціальної техніки і пожежний потяг станції «Миколаїв» Одеського загону воєнізованої охорони. Інформація щодо постраждалих уточнюється.

За даними «Портів України», внаслідок ракетного удару завдано значної шкоди комплексу з перевалки олії терміналу «Евері», який належить міжнародній агропромисловій і торговельній компанії Viterra. Постраждали також сусідній термінал ТОВ «ДССК» (COFCO International) і ССЗ «Нібулон».

У 2020 році Glencore Agriculture, аграрний підрозділ глобального сировинного трейдера Glencore, придбав термінальний комплекс «Евері» у групи компаній «Орексім». Того ж року Glencore Agriculture провела ребрендинг, змінивши назву на Viterra.

З початку військового вторгнення у лютому російські війська неодноразово здійснювали обстріли Миколаєва, одного із найбільших портових хабів України. На Миколаївський порт припадає близько чверті зернового й олійного експорту країни.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *