Окупанти відправили до Маріупольського порту судно з будматеріалами — Андрющенко

Російські окупанти відправили до Марупольського порту з Севастополя судно з вантажем будматеріалів для зведення фортифікацій. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Судно зайшло до порту у середу, 21 вересня. Наступного дня фіксувався рух техніки — десять КАМАЗів із порту прямували через місто на Донецьк. На техніці — позначка «V». Військових вантажів поки зафіксовано не було.

За спостереженнями, везуть матеріали для фортифікацій», — повідомив Андрющенко у своєму Telegram-каналі «Андрющенко Time».

Фото: t.me/andriyshTime

Наприкінці вересня Андрющенко повідомив, що ФСБ заарештувала призначеного у травні російськими загарбниками «керівника» Маріупольського порту Павла Швацького. Колишнього генерального директора АТ «Ростовський порт» Швацького призначили «керівником» Маріупольського порту одразу після окупації Маріуполя російськими військами у травні.

У серпні окупаційні «керівники» Донецької області вчергове відклали запуск Маріупольського порту через неможливість повноцінно забезпечити роботу підприємства.

Наприкінці червня призначена російськими загарбниками окупаційна «адміністрація» Маріуполя активізувала розчистку акваторії та основного суднового ходу Маріупольського порту за допомогою плавучого крану, щоб розпочати вивезення викрадених вантажів і завезення військової техніки.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі «Порти України». Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *