Окупанти призначили «директором» Бердянського порту колишнього працівника служби безпеки

Російські окупанти призначили «директором» Бердянського порту Володимира Стельмаченка, який раніше працював у Службі морської безпеки (СМБ) порту. Про це повідомляють місцеві медіа.

До російського вторгнення Стельмаченко був відомий як керівник та засновник первинної організації Товариства сприяння обороні України (ТСОУ) «Коловрат», патріот України та волонтер «Азову». Допомагав оснастити та налагодити їм зброю, шукав одяг та амуніцію, навчав рукопашному бою за системою Кадочникова. Неодноразово брав участь у навчаннях «Азову» з тактичної та снайперської стрільби на полігонах Урзуфа, сел Новопетрівки та Азовського.

З липня 2004 року він працював на посаді офіцера групи оперативного складу СМБ Бердянського порту. Під час окупації Бердянська погодився на співпрацю із окупантами та став окупаційним «директором» Бердянського порту.

На початку травня Міністерство інфраструктури видало наказ про закриття морських портів Бердянськ, Маріуполь, Скадовськ та Херсон, які розташовано на окупованих Росією територіях Запорізької, Донецької та Херсонської областей, до відновлення над ними контролю.

Наприкінці квітня російські загарбники викрали в окупованому Бердянську директора ООО «Автотранспортне підприємство «Аскет Шиппінг» Андрія Солодія.

Наприкінці лютого російські війська окупували місто Бердянськ. Місцева влада відмовилася від співпраці з окупантами.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *