Окупанти призначили «директора» Херсонського порту

Призначена російськими загарбниками «адміністрація» Херсона визначилася з новим «директором» Херсонського морського порту. Про це повідомляє «Інтерфакс».

Ним став Андрій Харитонов, який пропрацював у сфері річкового та морського транспорту понад 20 років”, — вказано у публікації.

Також окупанти заявили про намір відновити роботу порту і перевалку вантажів. Повідомляється, що одним із пріоритетних напрямків у розвитку порту стане «обслуговування річкового транспорту».

Куди саме ходитимуть судна — не повідомляється, оскільки вихід до моря з порту пролягає через Дніпровський лиман і місто Очаків на підконтрольній Україні території.

Андрій Харитонов у 2015 році балотувався до Херсонської міськради від партії «Наш край», але не був обраний. На той час він працював на посаді начальника ділянки плавзасобів Херсонського суднобудівного заводу.

На початку травня Міністерство інфраструктури видало наказ про закриття морських портів Бердянськ, Маріуполь, Скадовськ та Херсон, які розташовано на окупованих Росією територіях Запорізької, Донецької та Херсонської областей, до відновлення над ними контролю.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *