Окупанти обстріляли суховантаж у Маріупольському порту, один член екіпажу поранений (оновлено)

Російські окупанти у понеділок, 4 квітня, обстріляли торговельне суховантажне судно Azburg (прапор – Домініканська Республіка) у Маріупольському морському порту. Про це повідомив керівник Інституту Чорноморських стратегічних досліджень Андрій Клименко. За даними МВС України, обстріляне російськими нацистами судно почало тонути. На ньому триває пожежа.

Обстріл стався о 22:40. Судно перебуває на причалі №16.

Капітан судна на 16-му міжнародному каналі подав сигнал SOS, екіпаж – 12 чоловік, з них – одна жінка. Один член екіпажу поранений, пожежа в машиному відділенні”, – повідомив Клименко.

Фото: Andrii Klymenko/Facebook

Судно Azburg (IMO: 9102899) дедвейтом 9,1 тис. тонн прибуло до Маріупольского порту з порту Бургас 23 лютого 2022 року о 00:41. Власник судна – MSCO Global Limited (Мальта).

Як повідомляє “Думская.net”, морські прикордонники оперативно надали допомогу пораненому та евакуювали екіпаж у безпечне місце. Повідомляється, що суховантаж поступово йде під воду, проведення рятувальної операції під постійними обстрілами неможливе.

Раніше капітан на міжнародному каналі морської безпеки подав сигнал SOS та повідомлення: «Увага! Увага! Судно під прапором Домініканської Республіки було жорстоко розгромлено, все розгромлено, місток – розгромлено. Пожежа у машині. Є поранені”.

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *