Окупанти намагаються вивезти зерно й метал з Маріупольського порту залізницею

Російська окупаційна адміністрація розпочала спробу вивезення залізницею металопрокату та залишків зерна з території Маріупольського порту. Про це заявив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Через проблеми з відновленням роботи порту, окупанти приступили до спроби вивезення металопрокату та залишків зерна з території Маріупольського порту залізницею. Терміново розпочали роботи з ремонту зазізничного полотна в Маріуполі та станції Сартана”, — написав Андрющенко у Telegram.

Також повідомляється про одночасну спробу відновлення залізничних колій в районі Волновахи

Декілька десятків мільйонів долларів США — достатня мотивація і справжня мета окупаційної влади Маріуполя”, — наголосив Андрющенко.

Раніше Андрющенко повідомляв, що російські окупаційні війська намагаються поновити роботу Маріупольського порту, але їм це не вдається, поки залишається затопленим судно «Меотида» при вході у нові «ворота», які є основними для поновлення морських перевезень.

На початку травня Міністерство інфраструктури видало наказ про закриття морських портів Бердянськ, Маріуполь, Скадовськ та Херсон, які розташовано на окупованих Росією територіях Запорізької, Донецької та Херсонської областей, до відновлення над ними контролю.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *