Німеччина взимку отримає два плавучих ЗПГ-термінали

Уряд Німеччини уклав угоду з енергетичними компаніями Uniper і RWE Supply & Trading щодо імпорту зрідженого природного газу (ЗПГ) через два нових плавучих термінали, намагаючись пом’якшити кризу постачань газу.

Як повідомляє Bloomberg, меморандум про взаєморозуміння підписав міністр економіки Роберт Хабек. Домовленості передбачають, що компанії будуть керувати плавучими терміналами в Брунсбюттелі та Вільгельмсхафені для «тимчасового постачання» ЗПГ, свідчить заява міністра у вівторок. Дві компанії також об’єднаються з EnBW Energie Baden-Wuerttemberg і VNG для придбання ЗПГ.

Німеччина поки не має власних потужностей для імпорту ЗПГ, постачання досі здійснюються через сусідні країни. Але європейські термінали працюють майже на максимальній потужності.

ЗПГ, який доставляється з усього світу — від США до Катару — допоміг Європі зменшити свою залежність від Росії та заповнити сховища в рамках підготовки до зими”, — вказує агентство.

За словами Хабека, через нові термінали країна зможе отримувати газ на зиму. Наразі тривають переговори про постачання ЗПГ з Катару.

За даними RWE, завод у Брунсбюттелі планується запустити до кінця року. Як повідомила Uniper, будівництво терміналу у Вільгельмсхафені розпочато, очікується, що він буде введений в експлуатацію цієї зими.

У травні Німеччина підписала контракти на оренду чотирьох плавучих ЗПГ-терміналів у партнерстві з німецькими комунальними підприємствами.

Поспіх Німеччини будувати нові об’єкти знаменує собою поворот в енергетичній політиці після багатьох років опору дорогим постачанням ЗПГ із США.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *