Німеччина розпочала будівництво ЗПГ-терміналу для заміщення російського газу

В німецькому портовому місті Вільгельмсхафен у четвер, 5 травня, відбулася церемонія закладки першого каменя на будівництві терміналу з прийому зрідженого природного газу (ЗПГ). Про це повідомляє NDR.

ФРН має намір завершити будівництво та підключити термінал до системи газопостачання у прискореному порядку протягом 10 місяців, оголосив під час церемонії міністр економіки Роберт Хабек.

Трубопровід має бути добудований до зими, щоб до кінця року, але не пізніше за початок 2023 року, пропустити близько 10 млрд кубометрів газу. Це майже 10% споживання газу в Німеччині.

Одна тільки регазифікаційна плавуча платформа (FSRU) коштуватиме близько €200 тис. на добу. Федеральний уряд хоче витратити майже €3 млрд на чотири такі плавучі системи. Передбачається, що базуватися FSRU будуть у Північному та Балтійському морях — біля міст Брунсбюттель, Вільгельмсхафен і Росток.

Хабек також анонсував будівництво інших терміналів протягом найближчих десяти років. Планується, що в майбутньому ця інфраструктура зможе використовуватися і для прийому постачання «зеленого» водню.

За допомогою зрідженого газу Німеччина має намір знизити залежність від газу з Росії.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *