Нігерія слідом за Сенегалом запропонувала створити логістичний хаб для українського продовольства

Нігерія слідом за Сенегалом запропонувала Україні створити логістичний хаб для постійних поставок зерна та продуктів харчування, повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

У середу, 11 січня, міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський провів зустріч із міністром закордонних справ Федеративної Республіки Нігерія Джеффрі Онйєамамом і міністром сільського господарства та розвитку села Республіки Мохаммадом Махмудом Абубакаром. Сторони обговорили можливості співпраці та розширення торговельних відносин між країнами, зокрема, створення логістичного хабу для постійних поставок зерна та продуктів харчування.

Україна зацікавлена в створенні такого логістичного проекту і готова розглядати деталі”, — наголосив Сольський за підсумками зустрічі.

Зустріч відбулася в рамках візиту делегації Міністерства аграрної політики та продовольства України до країн Африки.

Раніше в Мінагропроді повідомили, що Україна розглядає порт Дакар у Сенегалі як місце для створення логістичного хабу перевалки української агропродукції для країн Африки.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *