Нідерландський будівник розкішних яхт має проблеми через свого підсанкційного власника Вагіта Алекперова

Нідерландський будівник розкішних яхт Heesen Yachts зіткнувся з проблемами постачання після введення санкцій проти одного з його кінцевих власників російського мільярдера Вагіта Алекперова. Про це повідомляє Bloomberg.

Деякі постачальники Heesen Yachts у Великобританії, в тому числі – Rolls-Royce Holdings Plc, більше не забезпечують компанію через санкції проти Алекперова.

На ряд наших постачальників поширюється дія законодавства Великобританії, що має певні наслідки, оскільки деякі з них не можуть виконувати свої зобов’язання», – зазначила прес-секретарка Heesen Yachts Сара Джоанола.

Алекперов, який минулого місяця залишив посаду головного виконавчого директора другого за величиною російського виробника нафти «Лукойл», був доданий до довгого списку росіян, які потрапили під санкції, запроваджені через вторгнення в Україну.

Алекперов є одним із трьох кінцевих бенефіціарних власників Heesen Yachts і не керує бізнесом безпосередньо.

Індустрія яхтингу зазнала сум’яття після того, як чиновники в США, Великобританії та Євросоюзі почали заарештовувати розкішні плавучі палаци, що належать найбагатшим людям Росії, які мають тісні зв’язки з Кремлем і президентом Володимиром Путіним.

У квітні уряд Нідерландів оголосив, що поставив під суворий нагляд 20 яхт у країні. Чотирнадцять суден, які зараз будуються на верфях країни, будуть затримані, доки влада не буде впевнена, що вони не будуть передані підсанкційним власникам. Уряд також наказав однієї верфі заморозити будівництво двох суден для особи з європейського санкційного списку.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі «Порти України». Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *