«Нібулон» оновив річний рекорд відвантаження сільгосппродукції

ТОВ «Сільськогосподарське підприємство «Нібулон» у 2021 році відвантажило на експорт 5,64 млн тонн сільгосппродукції, що є абсолютним рекордом річної перевалки за час його діяльності. Про це повідомила прес-служба «Нібулона».

Як зазначається, рекордними стали серпень із показником 700,9 тис. тонн, четвертий квартал — 1,88 млн тонн та друге півріччя — 3,71 млн тонн.

Важливою передумовою нарощення показників торговельної співпраці у компанії називають рекордний врожай пшениці, кукурудзи та ячменю в Україні в 2021 році, відповідно на яких і була зосереджена основна увага компанії. Від загального обсягу відвантажень ці культури займають більше 90%, решта припадає на ріпак, сою та сорго.

У 2021 році «Нібулон» розширив географію експорту: відвантаження було здійснено до 38 країн — на 6 країн більше порівняно з попереднім роком.

Ключовим імпортером залишається Китай, куди було відвантажено близько 1,5 млн тонн кукурудзи та ячменю. Друге місце посів Єгипет — близько 630 тис. тонн пшениці і кукурудзи. Третє місце — за Індонезією із обсягом у 615 тис. тонн. Також 2021 року відкрито нові напрямки експорту — країни Африки та Азії (Нігерія, Камерун, Гана, Ірак).

Окремо слід відмітити й широку географію експорту пшениці, яка включає 27 країн. Окрім уже згаданих, є такі незвичні для України напрями, як Мексика, Кенія, Оман, Танзанія, Уганда та Бурунді. Це пояснюється тим, що саме нам вдалося забезпечити продовольчу безпеку в цих країнах та переконати імпортерів, що якість української пшениці від «Нібулона» не поступається конкурентам із США, Аргентини чи Австралії, де ускладнилася ситуація з виробництвом цієї культури високої якості”, — зазначила прес-служба.

Компанія також нарощує обсяги рейдової перевалки: частка роботи перевантажувальних суден Nibulon Max та «Святий Миколай» на зовнішньому рейді Миколаївського морського торговельного порту сягнула 67% від загального експорту компанії за 2021 рік — 3,8 млн тонн.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

ТОВ «СП «Нібулон» (засноване у 1991 році) — один із найбільших операторів зернового ринку України, володіє розгалуженою мережею з 27 елеваторів, у тому числі 13 річковими перевантажувальними терміналами: 10 філій — на Дніпрі, 2 філії — на Південному Бузі, а також власним перевантажувальним терміналом у Миколаївському морському порту. Потужності зберігання зерна на річці становлять 1,13 млн тонн. Власний флот судноплавного підрозділу налічує понад 80 суден.

Компанія у 2020-2021 МР експортувала 4,6 млн тонн зернових та олійних. Обсяг вантажоперевезень внутрішніми водними шляхами у 2020-2021 МР збільшився порівняно з 2019-2020 МР на 11% — до 4,3 млн тонн.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *