Найбільші круїзні компанії закрили продаж турів для росіян та білорусів

Найбільші світові круїзні компанії, серед яких Carnival Cruise Line, Princess Cruises і Costa Cruises, припинили підтверджувати бронювання від туристів з Росії та Білорусі. Про це повідомляє «Інтерфакс».

Агенти — партнери Costa Cruises отримали від оператора повідомлення, що більше не прийматимуть заявки на круїзи від «громадян, які проживають на території Російської Федерації, Республіки Білорусь, а також на території Донецької та Луганської областей України». Дата відновлення продажу круїзів поки що не називається.

Costa Cruises пояснила, що таке рішення ухвалено у зв’язку із санкціями, накладеними США, Великобританією та Європейським Союзом через війну, розв’язану Росією в Україні.

Крім того, згідно з даними з відкритих джерел, раніше в травні аналогічні кроки, але без офіційних повідомлень, зробили також Princess Cruises, Carnival Cruises, Cunard Line, Holland America Line Cruises, Seabourn Cruise Line та Regent Seven Seas Cruises. Всі ці компанії, за винятком останньої, також входять у холдинг Carnival Corporation, але найпопулярніша серед них на ринку Росії — Costa Cruises.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *