Найбільші контейнерні лінії планують повністю перейти на електронні коносаменти до кінця десятиліття

Дев’ять найбільших контейнерних ліній, що входять до Цифрової асоціації контейнерних перевезень (DCSA), взяли на себе зобов’язання до 2030 року повністю впровадити електронний коносамент (eBL) на основі розроблених DCSA стандартів, пише Splash 24/7.

За оцінками DCSA, відмова від паперових документів може заощадити $6,5 млрд прямих витрат і забезпечити щорічне зростання світової торгівлі на $30-40 млрд.

Морські перевізники видають близько 45 млн коносаментів на рік, і лише 1,2% з них були електронними”, — зазначає видання.

DCSA є нейтральною некомерційною групою, яка заснована у квітні 2019 року великими морськими перевізниками MSC, Maersk, CMA CGM, Hapag-Lloyd, ONE, Evergreen, Yang Ming, HMM та ZIM для оцифрування та стандартизації індустрії контейнерних перевезень. DCSA просуває ініціативи, спрямовані на те, щоб зробити послуги контейнерних перевезень прозорими, надійними, простими у використанні, безпечними та екологічно безпечними.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *