Naftoport розширить термінал і збудує глибоководний причал у порту Гданськ

Naftoport, що входить до PERN Group, підписав контракт на підготовку проектної документації для інвестиції в розширення терміналу у порту Гданськ новим глибоководним причалом для перевалки сирої нафти та нафтопродуктів. Про це повідомила прес-служба Naftoport.

Початок проектних робіт є надзвичайно важливою віхою в реалізації проекту розширення Naftoport, а вже розроблена концепція стенду переходить у фазу реалізації.

За 5 років Naftoport подвоїв обсяги перевалки вантажів, досягнувши обсягу майже 25 млн тонн у 2022 році. На 2023 рік прогнозується подальше, дуже значне зростання товарообігу, а потім — збереження такого високого рівня протягом десятиліть.

Тому виникла необхідність забезпечення відповідного потенціалу терміналу в довгостроковій перспективі та рішення про будівництво нового перевантажувального причалу для розвантаження найбільших танкерів, які можуть працювати в Балтійському морі. Основна мета інвестиції полягає в зміцненні впевненості в безперервності роботи та повній доступності Naftoport для звітних поставок сировини”, — зазначив президент Naftoport Анджей Бжозька.

Після розширення термінал Naftoport отримає ще один, шостий причал, у тому числі другий, пристосований для прийому великих океанських танкерів класу VLCC (понад 300 метрів завдовжки та 60 метрів завширшки, з осадкою до 15 метрів). Це означає максимальне навантаження приблизно 180 тис. тонн. тон. Практична технологічна потужність нової станції становить близько 9 млн тонн на рік.

Реалізація проектних робіт і весь проект здійснюється за участю Адміністрації порту Гданськ.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *