На Волзі помітили корвет, який був імовірно підбитий ВМС ЗСУ в Чорному морі у березні

На річці Волга в Росії у середині червня був помічений російський ракетний корвет зі значними бойовими ушкодженнями, який буксирували на судноремонтний завод.

Як пише «Одеський кур’єр», 14 червня на Волзі трохи вище за течією міста Зеленодольськ було сфотографовано здалеку ракетний корвет проекту 21631 «Буян-М» із зафарбованою назвою та бортовим тактичним номером. Корабель вели за допомогою двох буксирів — один тягнув його, а інший коригував курс корвета з корми.

Потім 15 червня цей корабель був сфотографований ще вище за течією Волги — вже трохи вище міста Нижній Новгород.

Весь лівий борт у районі центральної надбудови буквально поцяткований невеликими пробоїнами. Крім того, відсутня РЛС активна станція радіолокації «Позитив-М1». Як зазначають журналісти, існує імовірність, що корабель зазнав бойових пошкоджень у північно-західній частині Чорного моря неподалік Одеси.

У носовій частині корабля по лівому борту видно зафарбовану назву — із двох слів, 7 літер у першому слові, 5 літер у другому. «Методом виключення» видання припускає, що це може бути корвет «Великий Устюг» (бортовий номер 651) — другий корабель серії, введений в дію у 2014 році, спочатку у складі Каспійської флотилії. З 2018 року корабель перебуває у Чорному морі, де поповнив бойовий склад російського чорноморського флоту.

Крім іншого озброєння, корабель несе вісім керованих ракет «Калібр», які після військового вторгнення Росії до України застосовувалися проти українських міст та інших об’єктів.

На Волзі помітили корвет, який був імовірно підбитий ВМС ЗСУ в Чорному морі у березні
Фото: uc.od.ua

На початку березня підрозділи морської піхоти ВМС ЗСУ завдали удар засобами реактивної артилерії з узбережжя Одеської області по ворожому кораблю. Як імовірна «жертва» тоді називався корвет «Василий Быков» проекту 22160, який має схожий силует.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *