На станції Чорноморськ-порт відновлено проїзд автотранспорту після ремонту переїзду

На автомобільному переїзді 8 км станції Чорноморськ-порт з вечора середи, 5 січня, відновлено рух автотранспорту після проведення ремонтних робіт. Про це повідомила прес-служба адміністрації порту Чорноморськ.

Згідно з листом представників регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця», що надійшов до адміністрації морського порту Чорноморськ, ремонтні роботи переїзду 8 км станції Чорноморськ-порт завершено, переїзд відкрито”, — зазначила прес-служба.

Адміністрація порту поінформувала у цьому зв’язку про припинення дії Тимчасової схеми напрямку руху вантажного автотранспорту, встановленої на період ремонту залізничного переїзду.

В’їзд/виїзд в порт з 19:00 5 січня 2022 року здійснюється у звичайному режимі, згідно з чинною Схемою організації руху вантажного автотранспорту на території морського порту Чорноморськ, яка діяла до початку ремонтних робіт”, — наголосила прес-служба.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

Рух автотранспорту на автомобільному переїзді 8 км станції Чорноморськ-порт був закритий для проведення ремонтних робіт протягом майже двох тижнів з 24 грудня 2021 року.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *